پشتیبانی و دانلود ها

فروشگاه اینترتی مستر فیوز تحت نظر شرکت مبین صنعت لاله زار در زمینه تهیه و توزیع قطعات صنعتی تابلو برق،انواع فیوز مینیاتوری و چراغ سیگنال و کنتاکتور میباشد. انگیزه ما جلب اعتماد شما همکاران و مشتریان محترم است.امروزه با توجه به کاذب شدن قیمت ها و ازدیاد اجناس متفرقه و تقلبی این فروشگاه اینترنتی مفتخر است تمامی اجناس را به صورت اصلی و اورجینال با گارانتی و پشتیبانی خدمات فنی عرضه نماید.

اطلاعات تماس
تهران -خیابان لاله زاز جنوبی -پاساژ بوشهری - طبقه دوم - واحد 64
مستر فیوز
info@mrfuse.ir
09123398116
ما را دنبال کنید

چراغ سیگنال ولت متر

یکی مهمترین شرایطی که قبل از روشن کردن و راه اندازی وسایل و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی باید در نظر گرفت، نرمال بودن ولتاژ راه اندازی می باشد. از اینرو بوسیله چراغ سیگنال ولت متر می توانید در هر لحظه ولتاژ تجهیزات تابلو برق صنعتی را ارزیابی کنید.

چراغ-سیگنال-ولت-متر

چراغ سیگنال ولت متر چیست؟

ما در مقاله چراغ سیگنال در مورد کاربرد و انواع آنها صحبت کردیم و توضیحات تکمیلی را ارائه کردیم اما اگر به طور خلاصه چراغ سیگنال رو بخواهیم تعریف کنیم باید بگوییم که قطعه ای ساده اما پر کاربرد در سیستم های اخباری است که وجود جریان و یا روشن بودن موتور و بخشی را نشان می دهد.چراغ سیگنال ولت متر دارای محدوده اندازه گیری ۵۰۰ – ۱۲ ولت با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ارائه می شود. چراغ سیگنال ولت متر در واقع ترکیب و تلفیقی از چراغ سیگنال و ولتمتر می باشد که برای کاهش هزینه مشتری تولید و ارائه می شود و اسفاده از تجهیزات ولمتر به صورت جداگونه را بی نیاز می کند.

یکی مهمترین شرایطی که قبل از روشن کردن و راه اندازی وسایل و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی باید در نظر گرفت، نرمال بودن ولتاژ راه اندازی می باشد. از اینرو بوسیله چراغ سیگنال ولت متر می توانید در هر لحظه ولتاژ تجهیزات تابلو برق صنعتی را ارزیابی کنید.

انواع چراغ سیگنال ولت متر

چراغ سیگنال ولمتردار دارای انواع مختلف و متفاوتی چه از نظر ظاهری و چه مشخصات و کارایی تولید و بفروش می رسد که از انواع چراغ سیگنال ولت متر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع چراغ سیگنال ولت متر از نظر ظاهری

  • چراغ سیگنال ولمتردار گرد
  • چراغ سیگنال ولمتردار مربع

انواع چراغ سیگنال ولت متر از نظر فنی

  • چراغ سیگنال ولمتردار AC
  • چراغ سیگنال ولمتردار DC

معرفی چراغ سیگنال ولت متر AC

کاربردهای چراغ سیگنال ولت متر

چراغ سیگنال ولمتردار هرکدام دارای ویژگی و مشخصات خاص خود هستند که با توجه به آنها در مکان ها و موارد متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند که در ادامه به کاربردهای مختلف این نوع چراغ اشاره می کنیم:

  • تابلوبرق های صنعتی تک فاز و سه فاز
  • تجهیزات الکتریکی سیار مانند موتوربرق
  • ماشین آلات صنعتی تک فاز و سه فاز
  • جعبه فیوز داخلی واحدهای ساختمانی
چراغ-سیگنال-ولتمتردار-گرد
چراغ-سیگنال-ولتمتر-مربعی

نحوه چراغ سیگنال ولت متر AC

سیستم تک فاز با نصب یک ولتمتر سیگنالی ، فاز را به پایه x1 و نول را به پایه x2 وصل کنید.جابه جایی پایه ها نیز امکانپذیر است. سیستم سه فاز ولتاژ فاز و نول : با نصب ۳ عدد ولت متر سیگنالی  ، برای اندازه گیری ولتاژ بین فاز و نول همانند سیستم تک فاز عمل کنید . یعنی فاز R  و نول را به چراغ سیگنال شماره ۱ ، فاز S و نول را به چراغ سیگنال شماره ۲ و نهایتا فاز T و نول را به چراغ سیگنال شماره ۳ وصل کنید. ولتاژ خط به خط : برای اندازه گیری ولتاژ خط به خط ، فازها را دو به دو به چراغ سیگنال وصل کنید.بدین ترتیب که برای اندازه گیری سطح ولتاژ بین فازهای R و S ، باید فاز S را به پایه X1 و فاز R را به پایه X2 از چراغ سیگنال شماره ۱ وصل کنید.برای دو چراغ سیگنال دیگر به همین ترتیب عمل کنید.یعنی فازهای ST را به چراغ سیگنال شماره ۲ و فازهای RT را به چراغ سیگنال شماره ۳ وصل کنید.

دانلود کاتالوگ چراغ سیگنال JBH

سایت بسته است!

این سایت به دلیل عدم تعهد و نداشتن استطاعت مالی کارفرما جهت تسویه با شرکت پیمانکار در حالت تعلیق می‌باشد